Vážení zákazníci,

určitě jste si mohli všimnout na eshopu Smart Lashes rozrůstajícího se sortimentu aplikačních a jednorázových kartáčků na řasy. Snažíme se nabídnout Vám široké spektrum zakončení kartáčků, abyste je mohli využívat při různorodých kosmetických procedurách ve svých salónech. A k čemu vlastně slouží aplikační kartáčky? Už samotný název napovídá, že aplikační kartáčky jsou určené na:

- nanášení produktů potřebných k prodlužování řas a zahušťování obočí (odličovací pěna, bezolejový odličovač, cleanser, primer, remover, speed booster, atd.),

- k aplikaci jednotlivých kroků trvalé na řasy a lash liftingu (zjemňující gel, fixátor, keratin, výživa, barva atd. ),

- k aplikaci barvy na obočí a henna produktů všech konzistencí,

- k aplikaci dekorativních líčidel (oční stíny, oční linky, rtěnky, atd.) při tvorbě make-upu.

 

Každá z aplikačních kartáčků je charakteristická svým tvarem zakončení a slouží k aplikaci různých kosmetických produktů.

Plochý aplikační kartáček je určen na nanášení většího množství produktů gelové a krémové konzistence, na rovnoměrné aplikaci. Doporučujeme používat hlavně při trvalé na řasy a lash liftingu, kdy je potřebné nanést dostatečné množství gelu na podložku s řasy.

Aplikační kartáček ve tvaru kapky je skvělým pomocníkem při barvení obočí a používaní henny. Širokým hrotem je možné lehce nanést barvu na kořen obočí a špičatým zakončením barvou kopírovat tenkou linii obočí. Důležité je nepřekročit tvar obočí a produkt nanést rovnoměrně po celé délce.

Aplikační kartáček s tenkým hrotem si určitě najde svoje uplatnění při aplikaci removeru a primeru do těžko dostupných zákoutí oka. Nebudeme zapomínat na fakt, že nedokonalé odstranění sebe menších olejových složek z přírodních řas (maz, zbytky dekorativních líčidel) naruší strukturu lepidla a způsobuje odlepování umělých řas.

 

Výhodou jednorázových aplikačních kartáčků je jejich cenová dostupnost a snížení nákazy infekcí mezi klientkami. Kartáčky jsou na eshopu dostupné k prodeji od  1 ks nebo ve výhodnějším 25 ks balení. Cena za jeden kus začíná od 6 Kč. V případě potřeby s výběrem kontaktujte naše zákaznické centrum – rádi Vám poradíme.