Vážení zákazníci,

hledali byste v lash studiu, kosmetickém nebo kadeřnickém salónu časovou minutku? Že ne? Opak je totiž pravdou, časový timer Vám umožní efektivně využívat Váš pracovní čas. S digitální minutkou už nikdy nezmeškáte ten správný čas k dosažení správného odstínu obočí či zatočení přírodních řas.

Aplikujete svým zákaznicím trvalou na řasy, lash lifting nebo barvu na obočí a řasy? Nastavte si časové odpočítávání po dobu působení jednotlivých kroků a nerušeně se věnujte jiné aktivitě. Právě aplikace trvalé si vyžaduje opakovaně nanášet na řasy několik kroků: zjemňující gel, fixátor, barvu a výživu opakovaně po dobu 15-20 minut. Abyste se mohli dokonale soustředit na svoji práci, nastavte si na minimalistické minutce požadovaný čas a nepodléhejte stresovým situacím. Timer Vás o uplynulé době upozorní a Vy se můžete pustit do nanášení dalšího kroku.

Časový timer si můžete umístit v blízkosti kosmetického křesla, na kosmetický stolek. Pomocí zadního stojanu si ho můžete nastavit do polohy, která bude pro Vás dostatečně viditelná. Na zadní straně minutky se nachází také otvor na zavěšení a magnet, pomocí kterého můžete timer umístit např. na kosmetickou lampu.

Na minutce si můžete nastavit minutové a sekundové odpočítávání a připočítávání, do doby 99:59. K vymazání času je potřebné stlačit najednou tlačítko MIN a SEC. Minutka má velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Timer Vás po uplynutí nastaveného času upozorní zvukovým signálem. Součástí balení je baterie a na obale najdete návod na použití. Timer je na eshopu Smart Lashes právě v prodeji za 240 Kč.

Nezapomínejte na fakt, že časové působení chemických přípravků na obočí a řasy může ovlivnit výsledný efekt aplikace. Barvy na obočí a henna produkty mají přesně stanované minuty pro docílení požadovaného efektu. Praktický timer do salónu pohlídá Váš čas a jednotlivé aplikace budete zvládat levou zadní u několika zákaznic najednou.