Vize a strategie Smart Lashes v roce 2019

Stěhujeme se do nového showroomu v prostředí moderního komplexu Karlín Parku

Prioritou Smart Lashes je, aby náš showroom byl lokalizovaný a nejdostupnější pro naše zákazníky. Snažíme se být co nejblíže k Vám. Výborná lokalita v centru Prahy a zelené okolí Karlín Parku v Nekvasilově ulici nás okouzlilo natolik, že jsme se rozhodli naše kořeny zapustit právě zde. Věříme, že naše zákazníky potěšíme minutovou dostupností od zastávky metra a tramvaje Invalidovna. Okolí parku poskytuje dostatek místa pro bezproblémové parkování během Vašeho nákupu. Interiér showroomu bude v minimalistickém dizajnu s dynamickými prvky, takže se určitě máte na co těšit. 

 

Modernizace webových stránek

Při inovacích Smart Lashes jsme se zaměřili také na domovskou stránku našeho e-shopu. Začátkem léta plánujeme přechod na modernější verzi e shopu s množstvím praktických vychytávek, zavedením nových funkcí, které by odpovídaly požadavkům e shopu v roce 2020. Zákazníkům umožníme rychlejší vyhledávání produktů, lehčí a intuitivnější nakupování, aby jste si  v pohodlí domova mohli v rychlosti objednat potřebný materiál. Zákazníky určitě potěšíme výkonnější mobilní verzí, praktickými náhledy fotografií a zvýšenou rychlostí.

 

Optimalizace expedice objednávek

Vlajková loď pod jménem značky Smart Lashes obslouží tisíce zákazníků v rámci celé Evropy. Naše balíčky putují do celého světa. Dodání a počet přijatých objednávek každý den narůstá. Proto se moderní elektroniky dočkají i naše kolegyně ve skladu. Nové kontrolní systémy a procesy zavedené v létě 2019 s sebou přinesou bezchybnou přípravu a expedici objednávek s minimálním pochybením. Díky modernímu systému budeme moci obsloužit více jak 1000 zákazníků denně.

 

Rozšiřování týmu Smart Lashes – důraz na výkonost a podnikavost

Jsme rádi, že pomyslné dveře našeho e shopu se před našimi zákazníky neustále otevírají do kořán. Nato, abychom Vám nabídli 100% odborné služby jsme lash family Smart Lashes rozšířili o několik nových členů. Těšit se můžete na příjemné hlasy, které se Vám budou ozývat ze zákaznického servisu, marketingových odborníků, kteří Vás budou informovat o všem, co se v Smart Lashes děje a novou posilu přivítají i kolegové ze skladu – rosteme spolu s Vámi. Věříme, že tyto personální posily přinesou pozitivní energii do našeho kolektivu a mezi naše zákazníky.

 

Rozšiřování sortimentu Smart Lashes – orientace na zákazníka

Vy, naši zákazníci, jste pro nás prioritou č.1. Už dnes vám e shop Smart Lashes nabízí více než 1000 druhů různých typů řas a ty Vám budeme i nadále postupně představovat v nových variantách. Servírovat Vám budeme i více XD řas a pomůcek, které odpovídají nejnovějším potřebám Lash stylistů nové generace. Jsme si jisti, že náš sortiment produktů Vám otevře nové možnosti aplikace řas a tvorbu nejvariabilnějších efektů. Snažíme se Vám zabezpečit bezproblémovou aplikaci a materiál, na který se můžete vždy spolehnout. Každým dnem se pokoušíme naplnit Vaše každodenní potřeby, abychom posunuli postavení Smart Lashes jako Vašeho důvěryhodného partnera v podnikání. Neustále vyhledáváme nové technologie a inovace produktů a služeb, které budou zaměřeny na potřeby koncového zákazníka. 

Nová verze katalogu Smart Lashes vrcholí

Jak jste si mohli sami všimnout sortiment Smart Lashes jsme v poslední době rozšířili o několik zajímavých kategorií. Zaměřili jsme se hlavně na 100% bavlněný textil v prémiové bavlně a spotřební materiál do salonů. Všechny tyto novinky, bychom Vám rádi nabídli v nové tištěné verzi katalogu Smart Lashes, s aktuálním ceníkem. Snažíme se o to, abyste u nás našli všechno potřebné na jednom místě.

 

Lash Lifting – školení pokrokové aplikace natočení řas

V druhé polovině roku plánujeme do naší nabídky kurzů začlenit i oblíbenou aplikaci trvalé na řasy. V současné době odborníci ze Smart Lashes neúnavně pracují na vývoji nové receptury trvalé. Kurzy budeme vykonávat v Smart Lashes Academy pod vedením našich zkušených lektorů. Smart Lashes kráčí s dobou a snaží se svým klientům nabídnout i alternativní zkrášlovací procedury s maximálním dlouhotrvajícím výsledkem.

 

Účast na veletrhu Cosmoprof 2019 v Bologni

V březnu se část našeho týmu zúčastnila světoznámé kosmetické výstavy v Bologni v Itálii. Z výstavy jsme si přinesli množství inspirativních nápadů a novinek ze světa prodlužování řas. Výstavy se zúčastnilo více než 2900 vystavovatelů z celého světa, kteří propagovali svoje nejnovější kosmetické produkty, komponenty, materiály. Navázali jsme nové obchodní partnerství a už teď se můžete těšit na připravované novinky.

 

Vážení zákazníci, každý den se snažíme uspokojit Vaše požadavky a potřeby, abychom Vám zpříjemnili Vaši práci. Pokud byste nás chtěli upozornit na nějaké zlepšení, prosím neváhejte a napište nám Vaše nápady na help@smartlashes.eu