Chladné počasí nás zatím neopouští a vyhlídky na jarní počasí zatím nevypadají nadějně. Nastal čas kdy, je nejlepší zabalit se do teplé deky a relaxovat po náročném dni. Odhalte naši nabídku hřejivých dek a nechejte se zahřát hebkým materiálem. Kvalitní deky si můžete zakoupit na e-shopu Smart Lashes za akční ceny od 315 Kč!

Deky z mikrovlákna Smart Lashes je možné používat v domácím i pracovním prostředí. Určitě se budou krásně vyjímat jako designový přehoz na Vašem gauči nebo posteli a zároveň zahřejí Vaše klienty v kosmetickém, masérském salónu či SPA zařízení. Kolekci barev jsme se snažili doladit k našim předchozím výrobkům (ručníkům, prostěradlům, předložkám apod.), takže si v salónu můžete vytvořit jednotnou barevnou sadu. K dispozici je bílé, krémové, oříškové, šedé a čokoládové provedení.

Deka Smart Lashes je tvořená dlouhými a hustými vlákny, které způsobují její vysokou hřejivost. Je dostupná v 2 praktických rozměrech:

130 x 170 cm,

160 x 200 cm.


Deka je příjemná a hebká k pokožce a nezpůsobuje žádné alergické reakce. Právě naopak je určená pro alergické klienty a astmatiky, na její vlákna se nezachytávají žádné mikroorganizmy a prach. Je velmi lehká a příjemná na dotyk. Zaviňte svoje klienty do teplých zábalů a nechejte je se volně oddávat relaxaci a oddychu během procedur – budou se cítit jako v bavlnce.

Hřejivá deka je vyrobená v Turecku, ze 100% polyesterového materiálu a je nenáročná na údržbu. Deku doporučujeme prát v pračce na 30˚C. Nedoporučujeme bělit, žehlit, chemicky čistit ani sušit v sušičce. Mohli byste nenávratně porušit strukturu vláken a materiálu. Materiál deky je rychleschnoucí a nevytváří žádné žmolky. Deka si po praní zachovává svoji barvu a kvalitu materiálu.