Vážení zákazníci,

V prosinci jsme oblast zájmu přesunuli na hygienický spotřební materiál do kosmetických salónů, wellness zařízení, hotelů a koupelen. Nabídku jsme rozšířili o župany, pantofle apod. Snažíme se docílit aby se značka Smart Lashes stala pro vás místem, kde nakoupíte vše potřebné ke své práci: materiál, dezinfekce, hygienické pomůcky, nábytek, oděvy a obuv. Dnes bychom vám rádi představili kolekci hygienických přezuvek různých materiálů, velikostí a provedení.

Všechny přezuvky najdete na e-shopu dostupné v kategorii: Vybavení salónů - Obuv. Záleží jen na Vás, po jakém typu sáhnete.

Protismykové žabky - s univerzální velikostí jsou svým specifickým provedením využívané nejvíce v místech se zvýšenou vlhkostí. Svoje uplatnění mají hlavně v saunách, wellness komplexech, hotelových bazénech nebo během koupelových procedur. Spodní strana žabek je opatřena protismykovým povrchem, který zamezuje případnému posmyknutí. Bílé žabky jsou hygienicky umyvatelné a zakoupíte je na e-shopu za 55 Kč za 1 pár. 

Jednorázové pantofle představují tenké přezuvky z netkané textílie. Jejich využití je například v salónech krásy, pedikúře a Lash studiích. Zamezte šíření špíny a nákazy z venku a nabídněte svým klientům jednorázové pantofle na přezutí. Přezůvky mají univerzální velikost, jsou prodyšné a příjemné na dotyk.

Protismykové froté pantofle jsou ideální volbou na opakované použití do kosmetických salónů, hotelů a podobně. Přezůvky jsou ušité ze 100 % bavlny a pro vaše zákazníky zabezpečí pocit komfortu a tepla na nohách. Spodní strana je zabezpečená protismykovým povrchem. Pantofle je možné opakované používat a potom vyprat v pračce. Protismykové pantofle je možné zakoupit na e-shopu za 47 Kč

Froté pantofle představují podobnou volbu ochranných přezuvek jako předcházející protismykové pantofle. 100 % bavlna je příjemná na dotyk a na nohách zanechává příjemný pocit. Přezuvky doporučujeme používat během zimních měsíců v salónech a hotelových komplexech. Cena přezuvek za pár je 37 Kč. Dopřejte svým klientům pocit komfortu a pohodlí a objednejte jim hygienicky ochranné pantofle během vykonávání kosmetických procedur. Přejeme Vám příjemné nakupování. 

Smart Lashes