Legendární kosmetické lampy Glamcor v nabídce Smart Lashes!


Milí zákazníci,
od července máte možnost si v e-shopu Smart Lashes zakoupit profesionální kosmetické lampy světoznámé značky GLAMCOR z New-Yorku. Pro specifický okruh práce Lash Stylistů jsme z kolekce Glamcor vybrali pro Vás 2 typy: kosmetickou lampu MONO LIGHT na stůl a kosmetickou lampu CLASSIC ULTRA na stojanu. Obě tyto revoluční lampy splňují kritéria detailní práce Lash Stylistů s nárokem na dostatečné množství osvětlení.

Jaké jsou výhody lampy Glamcor oproti klasické kosmetické lampě?


- Vysoký stupeň ostré a jasné svítivosti v lampách Glamcor zabezpečuje 60 LED žárovek zakomponovaných v jednotlivých ramenech lampy.
- Možnost regulace stupně svítivosti podle aktuálních světelných podmínek v salónu. Svítivost můžete ovládat přímo na lampě anebo pomocí dálkového ovládání.
- Lampy Glamcor nabízí širokou škálu teplotních odstínů osvětlení, od nejteplejších až po extra studené tóny. Nastavte si teplotní odstín tak, aby Vám při práci vyhovoval.
- Jednotlivé časti lampy (ramena lampy, lampa se žárovkami) jsou přizpůsobitelné a lehko ohybné díky specifické úpravě povrchového materiálu. Lampu si jednoduchým pohybem nastavíte tam, kde potřebujete dokonale osvětlit prostor.
- Obě lampy jsou oproti klasickým lampám se stojanovým závažím ultra lehké (max. 2,2 kg) a manipulace s nimi je pohodlná. Lampa Classsic Ultra na stojanu nemá těžký základ, ale disponuje praktickým teleskopickým stojanem, s podpůrnými nožičkami.
- Výšku jednotlivých častí teleskopického stojanu, nožiček a ramen si můžete nastavit podle Vašich potřeb.
- Lampy je možné skladovat v praktické příruční tašce, která Vám nezabere moc místa. Lampu můžete tím pádem přenášet mezi salóny a nemusíte se obávat poškození. Glamcor lampy jsou častým společníkem lash stylistek na různých soutěžích, workshopech a na kurzech.
- Model Classic Ultra je možné ovládat dálkovým ovládáním, svoje využití si ovládání najde hlavně při profesionálním focení výsledného efektu aplikace.
- Lampa Classic Ultra disponuje programem paměti, při různých typech osvětlení. Stačí si nastavit stupeň svítivosti, teplotní odstín a uložit nastavení do paměti. Při opakovaném použití stačí aktivovat paměť a vlastnosti lampy se nastaví do uložených stupňů.
- Glamcor lampy jsou charakteristické moderním tvarem až avantgardním dizajnem, s precizním provedením konstrukce.
- Lampa nevytváří žádné teplo během svícení, můžete ji používat dlouhodobě a Vaše klientky nebudou vystavené žádnému nepříjemnému vlivu lampy. Svítivost lampy je neuvěřitelných 20.000 hodin. Takže po práci jednoduše lampu okamžitě zabalíte do brašny a nemusíte se zdržovat.


Lampy Glamcor využívají profesionální lash stylistky, make-up artisti, tatéři a fotografové po celém světě. Představují špičkové osvětlení na vysoké úrovni do interiéru. Pokud právě uvažujete nad nákupem anebo výměnou kosmetické lampy volba je jasná. Detailní parametry o lampách Glamcor se dozvíte tady.