Únor otvíráme další netradiční vychytávkou od Smart Lashes.

Ještě větší kosmetické zrcátko, s ještě větší plochou odrazu. Zrcátko Smart Lashes Vás na první pohled určite uchvátí svými nemalými rozměry 5,5 x 4 cm. Pevná nerezová rukojeť s délkou 15 cm drží obdelníkové zrcátko a Lash Stylistovi nabízí během aplikace dostatečné množství odrazu prodloužených řas.

Lash zrcátko by mělo být v dnešní době neoddělitelnou součástí výbavy Lash Stylistov, trenérů prodlužování řas a porotců v Lash soutěžích. Pomocí zrcátka můžete během aplikace průběžně kontrolovat výsledky svojí práce a odhalit drobné nedokonalosti, které můžete jednoduše odstranit.

Důležité při aplikaci řas je zaměřit se na možný výskyt:

- řasy, které jsou přilepené k gelové podložce,

- slepených okolních řas dohromady,

- neprodloužených přírodních řas,

- neplynulého přechodu linie aplikace,

- nepravidelného směru nalepených řas,

- nesymetrie pravého a levého oka.

Zrcátko v začátcích určite pomůže každému novovyškolenému lash stylistovi a hned na začátku zamezí tvorbě chyb během aplikace. Také upozorní řasovou stylistku, jestli vytvořila zákaznici požadovaný efekt na kterém se před aplikací s klientkou dohodli.

Na eshopu Smart Lashes máte možnost si zakoupit zrcátka v bílé a pastelovo růžové barvě, za skvělou cenu 199 Kč,-. Pokud Vám zrcátko ve výbavě chybí je nejvyšší čas si ho pořídit.