Vážení zákazníci,
tento týden si spolu s Vámi posvítíme na správnou aplikaci prodloužených řas. S našim novým LED zrcátkem se zaměříme na závěrečnou kontrolu aplikace, kterou musí vykonávat lash stylista po ukončení každé aplikace. Na co všechno je potřebné se soustředit při finální kontrole lepení řas?

Kontrolu prodloužených řas s důrazem na prodloužené řasy vnitřního koutku oka
Za kompletně prodloužené oko považujeme aplikaci, kdy je prodloužena každá jedna řasa klientky. Pomocí LED zrcátka lehce zjistíte, která z řas prodloužena nebyla. Občas se stává, že lash stylistky zapomínají na oblast vnitřního koutku oka. Na prodloužené řasy v koutku se používají tenčí umělé řasy, s délkami od 6 - 9 mm.

Kontrola slepených řas
Lash stylista musí po aplikaci zkontrolovat jednotlivé řasy a oddělit slepené řasy. Žádné dvě sousedící řasy by neměli být slepené dohromady. Nerovnoměrný růst vzájemně slepených řas způsobuje klientce nepohodlný a finální efekt prodloužení působí neprofesionálně. Pomocí LED zrcátka, můžete zároveň zkontrolovat jestli se prodloužené řasy nepřilepili k podložce a předejít tak nechtěnému bolestivému odstranění podložek.

Kontrola plynulého přechodu délek
Po aplikaci svoji pozornost soustřeďte i na celkový dojem prodloužení a na plynulost linií konců řas. Linie prodloužení nemůže vykazovat nerovnosti ani výrazné přechody mezi délkami aplikovaných řas. Díky LED zrcátku nemusíte pokaždé vstávat ze stoličky, abyste se šli na aplikaci podívat zepředu. Stačí pokud ke kontrole použijete LED zrcátko.

Kontrola směru řas
Směr zatočení prodloužených řas by měl působit jednotně. Tvar aplikovaných řas musí být rovnoběžný a jednotlivé řasy by neměli být mezi sebou propletené. Směr jednotlivých délek řas by se měl měnit postupně, plynule a rovnoměrně.

Kontrola symetrie
Nesouměrnost práce je jednou z nejrozšířenějších chyb. Obvykle je úprava pravého oka pohodlnější než úprava oka levého, to způsobuje právě vznik asymetrie. Je proto potřebné souměrnost kontrolovat v průběhu celé aplikace a k tomu Vám pomůže právě LED zrcátko, pomocí kterého si lehce souměrnost zkontrolujete.

Pokud Vám LED zrcátko ve Vaší výbavě chybí, je nejvyšší čas pořídit si ho. LED světlo lokalizované v rukojeti malé zrcátko krásně nasvítí a v odraze uvidíte dokonalý obraz prodloužených řas. Na eshopu Smart Lashes máte možnost si ho zakoupit za 189 Kč. Přejeme Vám příjemné prodlužování řas.