Podzim ve Smart Lashes se nese ve znamení samých novinek! Největším trhákem pro naše zákazníky je určitě okouzlující novinka v podobě zářivého lepidla Magic Black. Už samotný název v sobě nese kousek tajemna, které se skrývá ve znamenitém dizajnovém obale. Pokud i Vy netrpělivě čekáte jaký zázrak namíchali tvůrci Smart Lashes do magicky černé lahvičky, pohodlně se usaďte a podlehněte kouzlu lepidla Magic Black.

Pro koho je lepidlo Magic Black určené?
Lepidlo Magic Black je vhodné zejména pro profesionální lash stylisty. Lepidlo na řasách uschne do 1,5 sekundy. Pokud je pro Vás lepidlo XD Rapid rychle schnoucí, určitě sáhněte po lepidle Magic Black. Začínající lash stylisti nemusí věšet hlavu, zkuste denně trénovat aplikaci a vzít lepidlo Magic Black jako svojí výzvu. Držíme Vám palce. Lepidlo doporučujeme používat na techniky volume i metodu 1:1.

Jaké jsou hlavní vlastnosti lepidla Magic Black?
Lepidlo Magic Black si určitě zamilujete ihned po nanesení první kapky na krystal. Na první pohled se Magic Black od ostatních lepidel Smart Lashes liší sametově černou barvou. Právě odstín lepidla je silnou devízou lepidla Magic Black. Spoje vytvořené tímto lepidlem dodávají finální aplikaci intenzivní a výrazný vzhled. Krásně tekuté lepidlo se dokonale rozleje po umělé řase a kompletně ji spojí s přírodní řasou v jednom barevném tónu. Prodloužené řasy lepidlem Magic Black dodávají očím podmanivý a prenikový look. Extra tmavá farba zintenzívni spoje lepidla a volume efekt. K aplikaci nebudete muset použít tolik umělých řas a zatížení přírodních řas se minimalizuje. Výsledkem aplikace s použitím lepidla Magic Black bude čistá aplikace.

Další výhoda lepidla Magic Black je úzce spjatá se zasycháním lepidla, kdy dochází k nižší tvorbě výparů a minimalizování vzniku reakcí na lepidlo. Zkuste použít lepidlo u citlivých klientek a s výsledkem budete určitě spokojeni. Syntetické řasy aplikované lepidlem Magic Black vydrží 6-8 týdnů. Stačí jen vyzkoušet.

Jak jste si sami mohli povšimnout lepidlo Magic Black svým vzhledem spadá do kolekce novátorských lepidel Smart Lashes. Můžete si ho zakoupit na eshopu ve dvou objemových variantách (5 ml, 10 ml), tak jak jste zvyklí. Lepidlo je potřebné spotřebovat do 2-3 měsíců od otevření.

Líbí se Vám vlastnosti lepidla Magic Black? Objednejte si ho na eshopu Smart Lashes už dnes a sjednoťte barvy lepidla a řas do stejného odstínu. Prodloužené řasy budou působit díky extra tmavé barvě výrazněji a nápadněji.