Proč je dobré používat na uskladnění pinzet magnetické pouzdro?

V dnešním článku se zaměříme na ochranu důležitých pracovních pomůcek bez, kterých se neobejde žádná aplikace umělých řas. Pinzety na aplikaci řas - právě ty si lash stylisti musí střežit jako oko v hlavě. Chvilka nepozornosti a nechtěným pohybem nebo pádem dojde u pinzety k trvalému poškození. Ostře nabroušené a špičaté konce pinzet se vlivem nárazu poškodí a práce s nimi už není možná. Pinzety jsou zbavené funkce a jen těžko byste s nimi uchopili řasy mezi svírající ramena.

K uskladnění pinzet doporučujeme používat ochranné obaly. Záleží na Vás, po jakém typu sáhnete: plastový obal nebo magnetické pouzdro. Pro potřeby lash stylistů Smart Lashes nabízí dizajnové magnetické pouzdro. Účelné pouzdro má rozměry 15,5 x 8 x 1,5 cm, takže do něj bez problémů umístíte12 i 14 cm dlouhé pinzety. Vnitřek pouzdra je vystlaný černým sametem a dodává obalu nádech luxusu. Sametový potah hlavně chrání povrch pinzety před nepříznivým poškrabáním.

Levá polovina pouzdra je vybavená magnetickou podložkou, na kterou se umísťují pinzety. Na magnetickou podložku je možné umístit maximálně 5 ks pinzet, po případě kosmetické nůžky nebo pinzety na obočí. Pouzdro 100% fixuje polohu pinzety a zabraňuje jejímu pádu. Levá polovina pouzdra je bez magnetu a dokonale přilehá k pravé. Vnější obal pouzdra je potáhnutý koženkovou aplikací, doplněnou logem Smart Lashes. Na e-shopu Smart Lashes si můžete vybrat z elegantního černého pouzdra nebo perleťově bílého – oba varianty jsou dostupné za 390 Kč.

Abyste zabránili neustálému poškození Vašich pinzet, sáhněte po praktickém magnetickém pouzdru. Ušetří Vám peníze za nové pinzety a čas. Zabezpečí Vám, že Vaše pinzety budou dostatečně a 100% chráněné. Pouzdro doporučujeme používat hlavně lash stylistům, kteří často mění místo pro aplikaci řas (změna salónu, aplikace v domácím prostředí). Určitě ho ocení účastníci různých lash soutěží, lash konferencí, kdy jsou jejich pomůcky nejvíce vystavované riziku poškození. Přejeme Vám příjemné nakupovaní.