Milí zákazníci,

určitě jste si mohli všimnout, že nabídku Smart Lashes jsme rozšířili o kategorie podpůrných tekutin pro lepidla, a to konkrétně o nové edice:

• neutralizérů,

• urychlovačů,

• cleanserů,

• primerů.

Dnešní pozornost zaměříme na první jmenované, na neutralizéry.

Co je neutralizér výparů lepidla – Glue Odor Neutralizér?

Neutralizér představuje speciální antialergenní sprej, který se používá během aplikace řas. Pohlcuje z ovzduší formaldehyd a prchavé organické látky, které se uvolňují z lepidla během aplikace. Minimalizuje vznik alergických reakcí u klientů a zabraňuje dráždění sliznice nosu a očí u klientů a zároveň lash stylistů. Sekundární funkcí produktu je dezinfekce nástrojů, které se využívají při prodlužování řas.

Kdy mám produkt aplikovat?

Neutralizér nabízíme ve formě spreje. Produkt nastříkejte před začátkem aplikace na vatový tampón 2-3x a umístěte ho v těsné blízkosti podložky s lepidlem, aby docházelo k okamžité reakci. Pokud chcete neutralizér použít na dezinfekci, nastříkejte neutralizér přímo na pomůcky (pinzety, kartáčky) a nechejte vysušit, zabráníte tak množení bakterií a vzniku zánětu.

Kde produkt koupit?

Neutralizér najdete v nabídce Smart Lashes v kategorii lepidel a podkategorii - neutralizéry a urychlovače za skvělou cenu 350 Kč. Neutralizér  nabízíme ve 3 aromatických provedeních: květinové, višňové a svěží. Barva produktu je čirá. Produkt je ve formě spreje balený v 60 ml balení. Neutralizér po otevření spotřebujte do 6 měsíců.