Natrénujte stovky efektů v pohodlí domova!
Jste začátečník a potřebujete vylepšit techniku lepení řas? Nebo jste profesionál a chcete si vyzkoušet tvorbu rozmanitých efektů? Každopádně Vám doporučíme vyzkoušet nové tréninkové řasy Smart Lashes - rozvíjejte svou kreativitu!

Tréninkové řasy doporučujeme používat začátečníkům na procvičování aplikace prodlužování. Pokud jste čerstvý absolvent kurzu a netroufáte si ještě aplikovat umělé řasy klientovi, trénujte uchopení a lepení umělých řas v pohodlí domova. Díky tréninkovým řasám si nacvičíte a zároveň urychlíte lepení umělých řas. Naučíte se nalepit syntetické řasy správným směrem na první pokus.

Profesionálním lash stylistům tréninkové řasy poslouží jako předloha k tvorbě různých efektů v prodlužování. Na svoje si přijdou i trenéři prodlužování řas, kteří můžou tréninkové řasy využívat jako metodickou pomůcku na znázornění jednotlivých kroků aplikace nebo efektů.

Návod k použití:
Řasy pomocí pinzety opatrně vyjmete z krabičky. Odlepte spodní ochrannou pásku z řas a tréninkové řasy nalepte na podložku. Teď stačí už připravit lepidlo a začít s aplikací. Nezapomínejte, že tréninku není nikdy dost. Po tréninku lepení řas, stačí aplikované řasy odstranit removerem a řasy můžete opět použít.