Trvalá na řasy je vhodná především pro zákaznice, které mají rovné a nevýrazné řasy. Výhodou trvalé je, že je vhodná pro všechny délky řas – pro dlouhé i pro krátké! Trvalá poskytuje dlouhotrvající zatočení řas po dobu 2 měsíců. Vyzkoušejte tuto nenáročnou proceduru a splňte svým zákazníkům sen o výrazně natočených, přírodních řasách. 


Aplikací trvalé na řasy Vaše klientky získají:

- optické zvětšení a rozjasnění očí, 

- zvýraznění línií řas, 

- dlouhé a rovné řasy budou krásně natočené a vytvoří půvabný vějíř, 

- nenáročné a bezbolestné natočení řas, bez mechanického poškození.

Jak se trvalá na řasy aplikuje?

1. Silikonovou  podložku naneste za pomocí lepidla na oční  víčko podél, ve směru růstu řas. V případě, že je silikonová podložka dlouhá, upravte ji pomocí nůžek nebo ji vyměňte za menší velikost. Dostupné jsou velikosti S, M, M1, M2, L.

2. Jakmile je silikonová podložka dokonale přilnutá na očím víčku, aplikujte tenkou linii lepidla na horní stranu silikonové podložky. Následně použijte vatovou tyčinku nebo hřeben a řasy jednu po druhé natočte na silikonovou podložku. Všechny řasy musí  být od sebe precizně oddělené – použijte kartáček na pročesání řas. Jakmile jsou všechny řasy natočené na silikonové podložce rovnoměrně, můžete začít s aplikací.

3. Pomocí vatových tyčinek nebo mikrokartáčků aplikujte zjemňující gel (krok č. 1) na řasy. Přípravek nechte působit 10 - 15 minut. Gel řasy zjěmní a připraví je k natočení. Následně gel odstraňte pomocí nových vatových tyčinek.

4. Jakmile jsou řasy dokonale vyčištěné od gelu, aplikujte fixátor (krok č. 2). Fixátor řasy zafixuje do požadovaného tvaru. Fixátor nechte působit 10-15 minut. Pro natočení tenkých řas zvolte 10 minut, hrubé řasy 15 minut. Následně fixátor odstraňte pomocí vatových tyčinek.

5. Na závěr aplikujte na horní řasy výživu a nechte působit 5 minut.

6. Výživu aplikujte podobným způsobem i na spodní řasy.

7. Po aplikaci odstraňte silikonové podložky z očního víčka. Na odstranění Vám doporučujeme použít výživu nebo odstraňovač. Silikonové podložky tak účinně a bezbolestně odstraníte z očního víčka.

8. Jakmile odstraníte silikonové podložky, umyjte oční víčko vodou a použijte odstraňovač na zbytky lepidla.

 

Upozornění:

1. Produkt uchovávejte uzavřený v chladném místě.

2. Na každou aplikaci přípravku používejte čisté vatové tyčinky. Nikdy je nepoužívejte opakovaně.

3. Po použití zjemňujícího gelu a fixátoru udržujte víčka přípravku čisté. Přípravky po každém použití důkladně uzavřete.

4. Procedury saunování jsou povolené až  druhý den po absolvování trvalé na řasy.