VELKÁ FOTOSOUTĚŽ O 5 POUKÁZEK DO E-SHOPU - ZAHRAJTE SI NA PROFESIONÁLNÍHO FOTOGRAFA!

Zapojte se do velké fotosoutěže a vyhrajte poukázku do e-shopu! Stačí nám na email info@smartlashes.cz poslat image fotku (max 3) obličeje s prodlouženými řasami. Podmínkou je využití umělých řas Smart Lashes a být naším fanouškem na Facebooku. Soutěž probíhá od 10. 03. - 10. 04. 2019. A kdo vyhraje? Naše odborná porota vybere ze všech došlých fotek na konci soutěže tři nejkrásnější fotky:

1. místo poukázka na 3000 Kč,

2. místo poukázka na 2000 Kč, 

3. místo poukázka na 1000 Kč.

Navíc tři fotky, které získají nejvíc like, vyhrají poukázku na 500 Kč.

Udělíme také 10 diplomů za Nejkrásnější prodloužené řasy v internetové soutěži Smart Lashes.Tipy pro zvýšení šance na výhru:

1. Fotka musí být ostrá a dostatečně vypovídající.

2. Využijte přírodní světlo, které je lepší než zářivka nebo blesk fotoaparátu. Fotka u okna nebo přímo na denním světle venku dopadne lépe, než fotka pod lampičkou. Postava by se také neměla dívat přímo ven z okna, ale světlo by na ni mělo dopadat z boku.

3. Všímejte si pozadí a okolí. Mělo by být co nejjednodušší, aby neodvádělo pozornost od foceného objektu. Také není hezké, když focenému objektu trčí květina za hlavou, prochází za ní jiná osoba, je vidět půlka televizoru apod.

4. Ostřete na oči focené osoby a fotografujte v úrovni jejich očí. Pokud tedy není vaším záměrem pořídit snímky shora nebo zdola. Osoba focená zespoda bude vypadat vážnější, obličej focený shora přinese pocit pokory.

5. Nezoomujte, raději popojděte blíž.

6. Fotografií udělujete víc, využijte víc úhlů, zkuste měnit místo, kde fotíte. Vyzkoušejte si předem, kde fotka dopadne nejlépe.

7. Očistěte obličej od přebytečného lepidla, sundejte podložky z očí, řasy krásně pročešte. Pochlubte se svojí dokonalou prací.