K čemu slouží Smart Lashes Akcelerátor?
Urychlovač aplikace, tedy Smart Lashes Akcelerátor je speciálně navrhnutý přístroj týmem Smart Lashes. Primární úlohou akcelerátoru je zkrácení doby aplikace řas. Výhody Smart Lashes urychlovače jsou při klasických i objemových technikách aplikace řas neocenitelné. Trsy, které se používají k volume prodlužování je možné vytvořit rychle a na první pokus. Pointa tkví ve správném uchopení řas z akcelerátoru. Stačí jemné pootočení přístroje, pevný stisk pinzety a trs je hotový. Důležité je trs řas správně uchopit, patřičným pohybem pinzety a přilepit na přírodní řasu. Výsledkem je dokonale symetrický trs se souměrným spojem. Po krátkém nácviku se čas objemového prodlužování řas díky SLA zkrátí. Drahocenný čas samozřejmě ušetří i Vaše klientky, které aplikaci absolvují.

Pro koho je Akcelerátor určený?
Smart Lashes urychlovač je vyrobený v České republice a je určený jen pro profesionální použití certifikovanými lash stylistkami. Přistroj je účelným pomocníkem při aplikaci řas každé lash stylistky, bez ohledu na stupeň její zkušenosti. Začátečníkům pomůže s rychlým startem v profesi a zkušeným lash stylistům pomůže zvýšit efektivitu práce a sníží únavu. Profesionální lash stylisti získají použitím akcelerátoru praxi v lepení řas a rychlého pomocníka na tvorbu objemového prodlužování.

Na jaký podnět byl Smart Lashes Akcelerátor zkonstruovaný?
Začátečníci v lepení řas věnují dost času a sil na správné oddělování jednotlivých řas z paletky. Není žádným tajemstvím, že i zkušené lash stylistky se musí soustředit a brát ohledy na správné oddělení řas z paletky. Oči lash stylistů se postupně unavují a pracovní výkon upadá. Urychlovač Smart Lashes řeší problém rychlého uchopení umělé řasy mechanickým pootočením spodního valečku.

Jak se Akcelerátor používá?

Příprava k použití urychlovače trvá několik minut. Pásky s řasy, které budete během aplikace používat nalepte na lepicí pásku. Pásku s válečkem zafixujte do nerezového držátka. Jemným pohybem pravé ruky otočte válečkem. Umělé řasy se krásně uspořádají do širokého vějíře. Uchopit jednu řasu v tomto rozestoupení bude pro Vás hračka. Patentovaná konstrukce Smart Lashes Akcelerátoru je spolehlivá a hlavně účinná.

O kolik se zkrátí proces aplikace umělých řas s použitím akcelerátoru?
Čas klasické aplikace řas 1:1 se zkrátí až o 30-40%. Začátečníci s použitím urychlovače ušetří 50 % času. Na pohyblivém páse můžete umístit 5 až 6 různých délek umělých řas a vybírat řasy podle potřeby.

Z jakých komponentů se skládá akcelerátor?
Přístroj tvoří plastová základna, nerezová konstrukce, lepící páska a nerezový váleček. Většina dílů přístroje je tvořená z nerezové oceli, která je odolná vůči dezinfekčním prostředkům, bez obsahu lihu. Na ergonomickou a hladkou základnu přístroje je možné umístit krystal a nebo nálepku na lepidlo. Přístroj je dodávaný se soupravou náhradních pásek.

Jaké jsou ohlasy na Vámi patentovaný přístroj?
Jednoduchost a účinnost Smart Lashes Akcelerátoru vyvolává skutečné nadšení z aplikace řas u lash stylistů. Jsme rádi, že můžeme i takovým způsobem přispět k tvorbě produktů nové generace pro naše zákazníky.