Profesionální lampa Glamcor - MONO LIGHT

Kód
MONOLIGHT
Skladem
2990 Kč
Přehled

Profesionální lampa MONO LIGHT - GLAMCOR představuje interiérové osvětlení do lash studií, kosmetických, nehtových a tetovacích salónů.

Výhody lampy:

- dokonalé, ostré osvětlení,

- vysoký stupeň přizpůsobení a ohybnosti jednotlivých častí,

- nízká hmotnost,

- skladnost a lehký přenos,

- moderní design,

- kvalitní materiály,

- precizní provedení.

 

Doprava
Zdarma

Podmínky

Lampa GLAMCOR napomáhá při práci a speciálních úkonech, kdy je potřebné dostatečné množství osvětlení. 60 LED žárovek obsažených v lampě vyzařuje dokonalé bílé, ostré světlo potřebné pro detailní práci lash stylistů, vizážistů a tatérů.

Lampa je ultra lehká a nenáročná na ovládání. Ovládač obsahuje 3 polohy svítivosti (- 50% svícení, º poloha vypnutí, = 100% svícení).

MONO LIGT lampa je vybavená praktickou úchytkou na stůl, díky které se lampa lehce a rychle montuje. Úchytka má širokou škálu rozevření (11 cm), takže si lampu můžete umístit kdekoliv na stůl. Rameno lampy je možné přizpůsobit poloze, kterou potřebujete. Lampu nastavte do výšky 8 - 20 cm nad osvětlovaný objekt. Samostatnou lampu s LED osvětlením je také možné polohovat do stran.

Lampa nevytváří teplo ani po několika hodinách používání.

Návod na použití: Nerezovou úchytku zafixujte na konec stolu, kosmetického lehátka a pevně ji utáhněte. Polohovatelné rameno zakončené ovládáním umístěte na nerezový stojan. Rameno zafixujte šedým ladičem, které je umístěno na ovládaní. Koncovku adaptéru napojte do ovládače z boku. Adaptér vložte do sítě. Lampu používejte výhradně v interiéru, nedoporučujeme používat na vlhkých místech a v koupelně. Lampu nezapínejte při otevřených očích. Mohli byste způsobit poškození zraku. Svítivost lampy je 20.000 hodin.

Parametry lampy MONO LIGHT GLAMCOR:

Denní osvětlení: 5,600 K HD.

Hmotnost: 2 kg - ultra lehká.

Úroveň jasu: 50%, 100%.

Žárovka: LED (60x).

Napětí: 110 - 240 V.

Délka ramena: 42 cm.

Obsah balení:

- LED Lampa,

- úchytka na stůl,

- napájecí adaptér.

Více informací
KódMONOLIGHT
GTIN8596342025273
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Profesionální lampa Glamcor - MONO LIGHT
Vaše hodnocení