Kosmetické lampy

Kvalita osvětlení má velký vliv na efektivitu práce a především na zdraví vašich očí. Nedostatek kvalitního světla může způsobovat zhoršení soustředění, únavu, nepohodu, bolest očí a hlavy či jiné problémy. Kvalitní osvětlení dle hygienických norem potřebuje každý salon, který chce poskytovat profesionální služby. Osvětlení by nemělo vytvářet odlesky a stíny, které zatěžuji oči a může být příčinou zhoršeného pracovního výkonu (studie uvádí až o 30%). Je potřeba zdůraznit, že špatné osvětlení neznamená jen nedostatek světla, ale také příliš přesvícení prostor.

Při výběru osvětlení se zaměřte především na intenzitu vydávaného světla a jeho barevný odstín. Ideální lampa by měla mít tyto parametry nastavitelné. Dbejte i na samotnou konstrukci lampy. Pokud víte, že bude stát na jednom místě, je vhodnější zvolit robustnější základny. Pokud chcete lampu přemísťovat nebo s lampou cestovat, bude lepší zvolit lehkou konstrukci. Další možností je pevné přišroubování lampy na pracovní desku stolu.

V naší nabídce naleznete celou řadu lamp, které všechny výše uvedené podmínky splňují. Díky velkému výběru můžete skvěle sladit s interiérem Vašeho salónu.

 

                  

Nakupovat podle

14 položek

Nastavit sestupně
 1. Kosmetická lampa MOON - bílá

  Akční cena 3 490 Kč Původní cena 5 490 Kč
 2. Kosmetická lampa MOON - černá

  Akční cena 3 490 Kč Původní cena 5 490 Kč
 3. LED selfie světlo - bílé

  Akční cena 149 Kč Původní cena 249 Kč
 4. LED selfie světlo - růžové

  Akční cena 149 Kč Původní cena 249 Kč
 5. Není skladem

14 položek

Nastavit sestupně