O Smart Lashes

 

   

Značka Smart Lashes patří díky svým dlouhodobým zkušenostem k renomovaným společnostem na evropském trhu kosmetických výrobků. Její primární specializací je prodej profesionálních doplňků k aplikaci umělých řas a dalších produktů, které využívají nejen kosmetické salony.

Všechny produkty Smart Lashes splňují evropská kritéria kosmetických výrobků. Testování ve vlastních kosmetických salonech umožňuje značce garantovat vysokou kvalitu veškerých nabízených produktů. Svůj profil společnost neustále inovuje a rozšiřuje portfolio nabízených služeb. Zákazníkům nabízí dynamický a přehledný e-shop s odborně vyškolených personálem, schopným poradit při výběru nejvhodnějšího produktu.

Smart Lashes pořádá odborné kurzy pro začátečníky, pokročilé i lektory. Kurzy jsou vedeny mezinárodními lektory s dlouholetou praxí. V průběhu kurzů je věnována pozornost především praktické části, aby si účastníci odnesli co nejvíce zkušeností.

Zákazníkům je rovněž k dispozici moderní showroom, kde si mohou veškeré produkty vyzkoušet a vyzvednout své objednávky. Dále mohou využít bezplatné služby zkušeného lektora, což ocení především začátečnice v oboru.

Zákazníci jsou pravidelně informováni o chystaných novinkách, které jsou připravovány s ohledem na nejnovější trendy v oboru. Mohou se účastnit různých soutěží o hodnotné ceny, sledovat interaktivní videa a číst rady a tipy na blogu. Dále je připraven věrnostní program, který odmění každý Váš nákup.

Posláním značky Smart Lashes je odpovídat na každodenní potřeby svých klientů a motivovat je k dosažení co nejlepších výsledků ve své práci.

 

Věříme, že se stanete naším partnerem a budete plně využívat našich služeb.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!