O Smart Lashes

 

 

  

Značka Smart Lashes s dlouholetou zkušeností radí renomovaným společnostem na evropském trhu s prodejem kosmetických produktů a doplňků. Primárně se specializujeme na prodej profesionálních doplňků k aplikaci umělých řas a zahušťování obočí.

Veškeré produkty z dílny Smart Lashes splňují evropská kritéria o kosmetických výrobcích.  Značka garantuje vysokou kvalitu všech svých produktů, díky testování ve vlastních kosmetických salonech.

Společnost neustále inovuje svůj profil a rozšiřuje portfolio svých služeb. Svým zákazníkům nabízí dynamický a přehledný e-shop, s odborně vyškoleným personálem, který Vám zkušeně poradí s výběrem ideálního produktu.

V případě potřeby si zákazníci mohou všechny produkty vyzkoušet v moderním showroomu v Praze a využít služby bezplatného lektora. Veřejnosti Smart Lashes nabízí odborné kurzy pro začátečníky, pokročilé a trenéry. Kurzy jsou vedené mezinárodními lektory s dlouholetou praxí.

Zákazníci jsou pravidelně informováni o novinkách z oblasti prodlužování řas. Společnost nabízí klientům nové generace produktů, vyráběné nejmodernějšími technologiemi.

Smart Lashes pořádá vlastní soutěže v prodlužování řas a povzbuzuje své klienty v práci. Interaktivní videa s návody a praktickými rady jsou dostupné k nahlédnutí na sociálních sítích. Stálým zákazníkům je nabízen věrnostní program s různým způsobem odměňování.

Poslání značky Smart Lashes je odpovídat na každodenní potřeby svých klientů a motivovat je k dosáhnutí nejlepších výsledků. Zvolte nás za svého partnera a využijte naše služby. Těšíme se na spolupráci s Vámi.