Průvodce lepidly

<


Průvodce lepidly Smart Lashes

V naší nabídce naleznete velké množství lepidel pro prodlužování řas vhodných i pro ty nejnáročnější lash stylistky. Při výběru lepidla je důležité dbát nejen na své zkušenosti a schopnosti, ale i na možnosti skladování. Lepidla na řasy jsou náchylná na kolísání teplot, proto je nutné dbát při jejich skladování na pokyny výrobce. Při používání lepidel je nutné dodržovat správnou vzdušnou vlhkost, která by měla být přes 50 %. Před použitím je také nutné je důkladně protřepat, aby se promísily všechny složky. Dodržení všech podmínek skladování a používání se pozitivně odrazí nejen na jednoduchosti práce s lepidlem, ale i na výdrži prodloužených řas.

Lepidla dělíme převážně podle doby schnutí, a to na lepidla pro začátečníky s delší dobou schnutí a na lepidla pro profesionály s kratší dobou schnutí. Začátečníci tak mají dost času na urovnání řasy do správného směru, profesionály pak lepidla s kratší dobou schnutí nezdržují při práci.

Pro citlivější klientky jsou určena lepidla s menším obsahem výparů, která snižují pravděpodobnost alergických projevů během aplikace. V tomto případě je však nutné počítat s tím, že prodloužené řasy vydrží kratší dobu.  

Nabízíme také lepidla bezbarvá, která jsou určena pro prodlužování řas barevnými řasami nebo pro zahušťování obočí. Při těchto příležitostech by byly spoje vytvořené klasickými černými lepidly příliš vidět a působily by rušivě.

 

Lepidla pro začátečníky

 Ultra Super  
 doba schnutí: 1-2 s  
 

 

Lepidla pro profesionály

Sunny XD Rapid
doba schnutí: 1-1,5 s doba schnutí: 1 s
     
Black Liner Premium
doba schnutí: 1-1,5 s doba schnutí: 1 s
 
Sky Volume F1
doba schnutí: 1 s doba schnutí: 0,5 s
 
Ultra Super Ultimate Bond
doba schnutí: 1-2 s doba schnutí: 1 s

 

Lepidla pro citlivé oči

Sensitive Safety
doba schnutí: 2-3 s doba schnutí: 4 s

 

 Bezbarvá lepidla

 

Ultra Clear Clear Bond
doba schnutí: 2-3 s doba schnutí: 2-3 s